Весь польський сир в Україні є фальсифікатом

Голова правління громадської організації “Всеукраїнська асоціація з захисту прав споживачів “Споживча довіра” Максим Гончар заявив про те, що весь сир виробництва Польщі, який продається в Україні, є фальсифікатом  

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сайт “LB.ua

“Українці ментально сприймають імпортне як якісне. А насправді перевірені нами польські сири на 100% виявилися фальсифікатом. Вся продукція в різному процентному складі містила жири немолочного походження”, – цитує Гончара прес-служба Державної служби захисту споживачів.

За словами Гончара, імпортери, в тому числі європейські, масово збувають на українському ринку неліквід.

“Супровідної документації немає: ні паспорта якості, ні митної декларації, ні транспортної накладної. Все це контрабанда. Чому продукція незаконно потрапляє на наш ринок, це вже питання до служби безпеки”, – додав він.

Серед української продукції фальсифікат – майже 50%.

З квітня виробників продуктів харчування перевірятимуть без попередження. Таку можливість державні органи отримають з початком дії Закону №2042-VIII “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”.