Криваве “8 березня” під Обуховом: у Будинку культури невідомі побили всіх

Днями, 7 березня, у селі Старі Безрадичі відбувся святковий концерт присвячений жіночому дню, але нажаль закінчився він зовсім не святковим настроєм. Після концерту в Будинок культури увірвалися невідомі в масках та побили всіх хто траплявся на шляху

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на допис Наталі Данчек в групі “Типові Безрадичі” у Facebook.

Жах, страх і побиття дітей замість святкового настрою.

“Через пів години після концерту, коли юні артисти ще були у організаторському кабінеті і їли смаколики, до них увірвалися невідомі в масках і почали бити всіх хто потрапляв їм до рук. Решта злочинного угрупування забігли до актового залу і теж били всіх без розбору”, – йдеться в повідомленні.

“Я, як директор Будинку культури відразу відреагувала на цю ситуацію, викликала поліцію і чекаю розслідування…та чи знайдуться винуватці?”, – зауважила директор Будинку культури.

Одна з версій вказує на те, що це була спланована і замовлена “розбійницька акція”.

“То що ж це діється? Постраждали діти і підлітки. Сьогодні вони побили дітей у БК а завтра будуть бити дітей, які йтимуть до школи просто серед вулиці???? Це вже не перший випадок розгрому і побиття цими “невідомими” особами… можливо настав час з цим щось зробити?”, – турбуються місцеві жителі.