Прокуратура проводить обшуки в приміщенні Ірпінської міськради

Сьогодні, 11 січня, прокуратура Київщини проводить обшук в приміщенні Ірпінської міської ради, зокрема в кабінет де проводяться слідчі дії не пускають адвокатів та представників преси

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку Володимира Карплюка у Facebook.

“Наразі у приміщенні Ірпінської міської ради обшук – перший у цьому році і тридцятий за останні три роки. За вказівкою одіозного Київського обласного прокурора Дмитра Чібісова «шукають» документи, які міськрада вже тричі надавала правоохоронцям у відповідь на їхні запити”, – повідомив Володимир Карплюк.

Повідомляється, що працівники прокуратури намагалися перешкодити адвокатам взяти участь у слідчих діях, а журналістів взагалі не допускають на другий поверх ради, хоча слідчі дії проводять лише в одному кабінеті. Чібісов повинен зрозуміти – скільки б обшуків він не організував, Ірпінь не платитиме йому данину.

“Якщо Чібісов всупереч закону пішов у наступ на громаду Ірпеня, вона йому дасть впевнену відсіч. Адже в Ірпені та Приірпінні вже давно розуміють – допоки цей негідник очолюватиме обласну прокуратуру, він намагатиметься відсмоктати міський бюджет”, – зазначив Ірпінський міський голова.

“Ми ініціюємо широку громадянську кампанію, метою якої є звільнення Дмитра Чібісова з посади Київського обласного прокурора та об’єктивного розслідування вчинених ним корупційних злочинів, в т.ч. замовних обшуків та тиску на місцеве самоврядування”, – повідомив Карплюк.