У “козака” Гаврилюка додумалися роздавати цукерки дітям в Гостомельській тюрмі

Нардеп Михайло Гаврилюк привіз у селище Гостомель новорічні подарунки. Саме в Гостомелі навесні відбудуться вибори до об’єднаної територіальної громади (ОТГ). У іменному благодійному фонді Гаврилюка бідкаються, що за подарунками до них діти не приходить. Замість Діда Мороза на пакунку – зображення нардепа

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сайт “Громада Приірпіння

“Подарунки роздаємо тут (в Гостомелі – примітка руху ЧЕСНО), тому що буквально місяць тому ми тут відкрили приміщення благодійного фонду. Домовилися з керівництвом тюрми. Тут була просто можливість отримати приміщення. По Гостомелю ми тільки роздали до 30 подарунків, а всього їх 200. Залишилися подарунки для багатодітних сімей. Треба робити якусь рекламу, бо люди не приходять в офіс за подарунками”, –  коментує руху ЧЕСНО помічник нардепа Євген Штутман.

Навіть передноворічний пост нардепа Гаврилюка не допоміг і подарунки з зображенням нардепа з приміщення тюрми мало хто забирає.

На питання, чи не пов’язана активність нардепа від “Народного фронту” з виборами до Гостомельської ОТГ, помічник відреагував так:

“Нє, нє, нє! Навіть не обговорювалося це.. Ми будемо працювати по можливості по всьому округу через пару місяців. Ми ще співпрацюємо з БФ “Ветеран”, будемо роздавати одяг, речі. Це Михайло Віталійович давно хотів, в нього був два роки фонд, два роки тому вони ніби в Боярці дарували медичні препарати”, – відповів Штутман.

Журналісти поцікавилися, чи Гаврилюк шукав приміщення в сусідніх населених пунктах свого округу, де найближчим часом вибори не плануються.

“Офіційно не зверталися, а усно сказали, що пошукають. Ми подумали, що й не треба. З селищними головами ми можемо й так співпрацювати, завозити подарунки, а вони будуть роздавати. З Ольгою Матюшиною (селищна голова сусіднього Коцюбинського – примітка ЧЕСНО) ми лише місяць як спілкуємося, по питанню приміщення не говорили”, – розповідає Штутман.

Користувачі соцмережі розкритикували такий вчинок нардепа.

На питання, звідки гроші в благодійного фонду Гаврилюка, нардеп у коментарях відповів, що це його особисті кошти:

“Зараз гроші здебільшого мої особисті. Раніше було чимало волонтерів, які допомагали коштами, харчами, речами чи працею. Разом організовували поїздки в АТО. Привозили також гуманітарний вантаж. Для дітей до свят я кілька років уже купую подарунки за свої кошти”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, зарплата нардепа становить 17 тис. грн. на місяць.

У Приірпінні інші політики також використали Новий рік для особистого піару. Іменні подарунки приготував до свят і селищний голова екс-регіонал Юрій Прилипко.